شفایار
بررسی و پاسخگویی به سوالات شایع بیماریهای زنان زایمان و نازایی _ تغذیه و رژیم درمانی 
قالب وبلاگ
لینک های ویژه
سوال (روزا(د)):  من دختری 20ساله و مجرد هستم و از همان ابتدا قاعدگی نا منظمی داشتم به صورتی که هیچ موقع زمان دقیق قاعدگیم مشخص نبوده چند ماه منظم بوده و دوباره یکی دو ماه نامنظم ومعمولا با امدن بهار قاعدگیم نامنظم میشود تا مرداد یا شهریور خون ریزی ندارم و از مهر منظم میشوم تا اسفند یا فروردین سال بعد واما در ماه هایی که خون ریزی ندارم هم کمر درد و درد در سنیه هم دارم در ضمن من گاهی اوقات احساس سوزش در اندام تناسلی میکنم

جواب (خانم دکتر منصوره کرمانی جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی):

با سلام. سن کم شما٬ استرسها٬ هیجانها و اختلالات هورمونی می توانند باعث نامنظمی پریود شوند. آنچه شما نوشته اید نگرانی ندارد.

[ جمعه دهم خرداد ۱۳۸۷ ] [ 17:31 ] [ دکتر یلدا اجودی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

با سلام و احترام
دکتر یلدا اجودی هستم... مسئول وبلاگ.
این مجموعه مدت زیادی غیر فعال بود ولی همچنان روزانه سوالهای بسیار زیادی برای ما ارسال می شد. با توجه به اینکه پاسخگویی به تک تک آنها غیرممکن بوده و فرصت آن وجود ندارد، تصمیم گرفتیم به موضوعاتی که بیشتر مورد سوال است بپردازیم. بنابراین خانم دکتر منصوره کرمانی متخصص زنان به سوالات شایع بیماریهای زنان زایمان و من به سوالات تغذیه و رژیم درمانی، بطور کلی و موضوعی جواب خواهیم داد و به صورت فردی پاسخی داده نخواهد شد، در عین حال که برای طرح موضوعات تمام سوالات در نظر گرفته می شود.
با تشکر از همراهی شما

تلفن مطب : 66919329_021
روزهای زوج 4 الی 8 بعداز ظهر

امکانات وب